kişi başı
₺28.944
ile başlayan fiyatlarla
Rezervasyon ve ödeme acentenin sayfasında yapılır. Sayfa yeni sekmede açılır.
Fiyatlar çift kişilik odada kişi başı olarak verilmiştir.
Gün dağılımı ve ziyaret sırası temsilidir — kesin program acentede
Tur fiyatına dahil değildir — ücretli ve isteğe bağlıdır, tura dahil bir durak değildir. Kesin fiyat acentede.
Çölde Görkemli ATV Safari$602. Gün
çölde
Öğle Yemekli Görkemli Luksor$180 · kişi başı3. Gün
Öğle Yemekli Görkemli Giftun Adası Ulusal Parkı & Orange Tekne$65 · kişi başı4. Gün
Giftun Adası
Öğle Yemekli Görkemli Eski Kahire ve Medeniyet Müzesi$130 · kişi başı5. Gün
Görkemli Nil’de Filika$35 · kişi başı5. Gün
Nil Nehri
Öğle Yemekli Görkemli Pramitler & Sfenks & Mısır Ulusal Müzesi$150 · kişi başı6. Gün
Akşam Yemekli Görkemli Nil’de tekne turu$75 · kişi başı6. Gün
Nil Nehri
Öğle Yemekli Görkemli İskenderiye$150 · kişi başı7. Gün
Yalnızca ekstra turlarda ziyaret edilen yerler
Güzergâhı haritada gör
3 şehir · 8+ ziyaret noktası — harita açıldığında yüklenir
Kararınızı verince sizi turu düzenleyen acenteye yönlendiriyoruz. Fiyat ve program acentenin sayfasında doğrulanır.
Ankara'dan Direkt Hareket Nil'in Görkemli Dörtlüsü -Hurgada & Luxor & İskenderiye & Kahire 7 Gece- AJet İle (2026 İlkbahar&Yaz Dönemi)
8 gün · Ankara çıkışlı · My Travel
Şu an incelediğiniz
Ankara'dan Direkt Hareket Nil'in Görkemli Dörtlüsü -Hurgada & Luxor & İskenderiye & Kahire 7 Gece- AJet İle (2026 İlkbahar&Yaz Dönemi)
8 gün · Ankara çıkışlı · My Travel
Farklar bu tura göre hesaplanır.

kişi başı
$599
fiyattan başlayan
Kahire • Gize • Red Sea Governorate
Ankara'dan Direkt Hareket Nil'in Görkemli Dörtlüsü -Hurgada & Luxor & İskenderiye & Kahire 7 Gece- AJet İle (2026 İlkbahar&Yaz Dönemi)
Aynı şehirden çıkış — farklı rota ve süreler
Kararınızı verince sizi turu düzenleyen acenteye yönlendiriyoruz. Fiyat ve program acentenin sayfasında doğrulanır.