kişi başı
€999
ile başlayan fiyatlarla
Rezervasyon ve ödeme acentenin sayfasında yapılır. Sayfa yeni sekmede açılır.
Fiyatlar çift kişilik odada kişi başı olarak verilmiştir.
Gün dağılımı ve ziyaret sırası temsilidir — kesin program acentede
İstanbulÇıkış
Tur fiyatına dahil değildir — ücretli ve isteğe bağlıdır, tura dahil bir durak değildir. Kesin fiyat acentede.
Bali İkonları Turu€75 · kişi başı2. Gün
Uluwatu Tapınağı ve Tropikal Bali Adası Beach Turu – Gün Batımı Kecak Dance Show ile€85 · kişi başı3. Gün
Mistik Bali Turu€75 · kişi başı4. Gün
Saklı Bali ve Fenomenleri Turu€75 · kişi başı5. Gün
Handara Kapısı ve Ulun Danu Tapınağı Turu€75 · kişi başı6. Gün
Singapur İkonları ve Işıklar Senfonisi Turu€85 · kişi başı7. Gün
Türk Damak Zevkine Uygun Akşam Yemeği€35 · kişi başı7. Gün
Singapur
Yalnızca ekstra turlarda ziyaret edilen yerler
Güzergâhı haritada gör
2 şehir · 4+ ziyaret noktası — harita açıldığında yüklenir
Kararınızı verince sizi turu düzenleyen acenteye yönlendiriyoruz. Fiyat ve program acentenin sayfasında doğrulanır.
BALİ & SİNGAPUR TURU SİNGAPUR HAVA YOLLARI İLE 5 GECE
6 gün · İstanbul çıkışlı · Mono Turizm
Şu an incelediğiniz
BALİ & SİNGAPUR TURU SİNGAPUR HAVA YOLLARI İLE 5 GECE
6 gün · İstanbul çıkışlı · Mono Turizm
Farklar bu tura göre hesaplanır.
kişi başı
€1.099
fiyattan başlayan
Bali
BALİ TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 5 GECE
Aynı şehirden çıkış — farklı rota ve süreler
Farklı destinasyonlar
Kararınızı verince sizi turu düzenleyen acenteye yönlendiriyoruz. Fiyat ve program acentenin sayfasında doğrulanır.