kişi başı
€699
ile başlayan fiyatlarla
Rezervasyon ve ödeme acentenin sayfasında yapılır. Sayfa yeni sekmede açılır.
Fiyatlar çift kişilik odada kişi başı olarak verilmiştir.
Gün dağılımı ve ziyaret sırası temsilidir — kesin program acentede
Tur fiyatına dahil değildir — ücretli ve isteğe bağlıdır, tura dahil bir durak değildir. Kesin fiyat acentede.
Roma Anıtları Turu€45 · kişi başı1. Gün
Vatikan & Outlet – Castel Gandolfo – Nemi turu€75 · kişi başı2. Gün
Roma Gece Turu€35 · kişi başı2. Gün
Toscana (Siena, San Gimignano, Pisa) turu€95 · kişi başı4. Gün
Gondol turu€30 · kişi başı5. Gün
Como Gölü turu€65 · kişi başı6. Gün
Lugano & Garda Gölü & Outlet turu€95 · kişi başı7. Gün
Güzergâhı haritada gör
7 şehir · 16+ ziyaret noktası — harita açıldığında yüklenir
Kararınızı verince sizi turu düzenleyen acenteye yönlendiriyoruz. Fiyat ve program acentenin sayfasında doğrulanır.
İtalya Serüveni Turu (Roma-Bergamo)
8 gün · İstanbul çıkışlı · Touristica
Şu an incelediğiniz
İtalya Serüveni Turu (Roma-Bergamo)
8 gün · İstanbul çıkışlı · Touristica
Farklar bu tura göre hesaplanır.

kişi başı
€649
fiyattan başlayan
Roma
Roma Turu - İzmir Hareketli
Aynı şehirden çıkış — farklı rota ve süreler
Farklı destinasyonlar
Kararınızı verince sizi turu düzenleyen acenteye yönlendiriyoruz. Fiyat ve program acentenin sayfasında doğrulanır.