kişi başı
€3.449
ile başlayan fiyatlarla
Rezervasyon ve ödeme acentenin sayfasında yapılır. Sayfa yeni sekmede açılır.
Fiyatlar çift kişilik odada kişi başı olarak verilmiştir.
Gün dağılımı ve ziyaret sırası temsilidir — kesin program acentede
Tur fiyatına dahil değildir — ücretli ve isteğe bağlıdır, tura dahil bir durak değildir. Kesin fiyat acentede.
Sentosa Adası€90 · kişi başı6. Gün
Garden by the Bay€65 · kişi başı6. Gün
Universal Stüdyoları€95 · kişi başı7. Gün
Öğle yemekli Phi Phi Adası€80 · kişi başı8. Gün
Öğle yemekli James Bond Adası€80 · kişi başı9. Gün
Güzergâhı haritada gör
0 şehir · 3+ ziyaret noktası — harita açıldığında yüklenir
Aynı şehirden çıkış — farklı rota ve süreler
Farklı destinasyonlar
Kararınızı verince sizi turu düzenleyen acenteye yönlendiriyoruz. Fiyat ve program acentenin sayfasında doğrulanır.