kişi başı
€499
ile başlayan fiyatlarla
Rezervasyon ve ödeme acentenin sayfasında yapılır. Sayfa yeni sekmede açılır.
Fiyatlar çift kişilik odada kişi başı olarak verilmiştir.
Gün dağılımı ve ziyaret sırası temsilidir — kesin program acentede
Tur fiyatına dahil değildir — ücretli ve isteğe bağlıdır, tura dahil bir durak değildir. Kesin fiyat acentede.
Sea Scope (Deniz Gözlemi) Turu$50 · kişi başı2. Gün
ATV Çöl Safari$30 · kişi başı2. Gün
Tekne ile Ras Mohamed Turu$60 · kişi başı3. Gün
Şehir Turu Yemekli$35 · kişi başı3. Gün
Giza Piramitleri ve Kahire Müzesi turu$115 · kişi başı5. Gün
Nil üzerinde yemekli tekne turu$75 · kişi başı5. Gün
Yalnızca ekstra turlarda ziyaret edilen yerler
Güzergâhı haritada gör
2 şehir · 11+ ziyaret noktası — harita açıldığında yüklenir
Kararınızı verince sizi turu düzenleyen acenteye yönlendiriyoruz. Fiyat ve program acentenin sayfasında doğrulanır.
Piramitlerden Kızıldeniz’e Prestij Kahire & Sharm Turu 4 Gece 6 Gün (4* ve 5* Oteller Vb.)
6 gün · İstanbul çıkışlı · Touristica
Şu an incelediğiniz
Piramitlerden Kızıldeniz’e Prestij Kahire & Sharm Turu 4 Gece 6 Gün (4* ve 5* Oteller Vb.)
6 gün · İstanbul çıkışlı · Touristica
Farklar bu tura göre hesaplanır.

kişi başı
€499
fiyattan başlayan
Şarm El-Şeyh • Kahire
Promosyon Sharm El Sheikh Turu Ajet Havayolları ile 5 Gece Transfer Saatine Kadar Otel Kullanımlı
Aynı şehirden çıkış — farklı rota ve süreler
Kararınızı verince sizi turu düzenleyen acenteye yönlendiriyoruz. Fiyat ve program acentenin sayfasında doğrulanır.